Rosetta Stone 30 Dil Eğitim Seti

Değerli Akademisyen, Araştırmacı, İdari Personel ve Öğrencilerimiz.

Dil Eğitim ve Öğrenim Seti Rosetta Stone tam versiyon olarak ( 30 Dil ) kullanıma sunulmuştur,  ek dosya ve aşağıdaki  linklerinden erişim sağlayabilirsiniz.

Rosetta Stone Library Solution (Dil Eğitim ve Öğrenim Seti)

Rosetta Stone Library Solution veritabanı; araştırmacılarınızın ve kurum çalışanlarımızın  istifade edebileceği, ister başlangıç seviyesi olsun, isterse ileri seviyede kullanabileceği 30’un üzerinde dil içeren dünyanın en popüler dil eğitim setidir. Dünya üzerindeki her türlü eğitim kademesinden 22,000’den fazla okul, 8,000’den fazla özel şirket ve 9,000’den fazla ulusal/uluslararası kâr amacı gütmeyen organizasyonun kullanmakta olduğu, dünyanın bir numaralı online dil eğitimi ve öğretimi setidir. 1,000’nin üzerindeki değerlendirmeye göre, 5 yıldız üzerinden 4.7 puan alarak bu alanda en yüksek puana sahip dil öğrenme aracıdır.

Bu yenilikçi dil çözümü de bu ihtiyacı karşılamaktadır. Rosetta Stone’un başarısı “patentli ve ödüllü” Dynamic Immersion yöntemine dayanmaktadır. 22,000’den fazla okul tarafından 20 yılı aşkın süredir kullanılmaktadır.

 

Daha fazla bilgi almak için bize ulaşın!

0 232 329 35 35  / 1252

e-posta : lib@ikc.edu.tr

Başa Dön